
07-07-2008
In het geel
Dit weekeinde is de tour, maar ook het stemmen op de tourartiest, goed op gang gekomen. Rowwen Hèze steeg gestaag naar de koppositie en kon vandaag de eerste gele trui in ontvangst nemen.
Afgelopen zaterdag waren Jack, Tren en Jan te gast bij Radio Tour. Zij maakten daar een indrukwekkend moment mee. De redactie herdacht in het half uur voor de bijdrage van de mannen de legendarische verslaggever Jacques Chapel. Hij overleed vrijdag op 62 jarige leeftijd. Naaste collega Ferry de Groot - geen groot Rowwen Hèze fan - schreef een ontroerend gedicht voor de man waarin de eveneens legendarische verslaggever Theo Koomen doorklonk.
Het was even doorpakken, maar het gesprek met Jack over de uitverkiezing van vorig jaar, de verkiezingen dit jaar, de Rowwen Hèze wielerkleding en de nieuwe single Nar Boave was erg gezellig. De semi akoestische versie van het Tournummer was ook om te smullen. Het intro van Tren is Radio Tourmuziek op zijn best, vond ook de bijna voltallige redactie. Je kan de uitzending hier terugluisteren. Een samenvatting komt in de loop van de week beschikbaar via de fansite.
Nu maar eens kijken hoe de Tour voor Rowwen Hèze gaat verlopen. De mannen gaan in ieder geval één etappe meemaken, daarover later meer. Blijf tot die tijd vooral stemmen!


