
12-02-2010
Clubtour voelde goed
Na het laatste cluboptreden in Atak Enschede zit de Clubtour 2010 er op. Wat blijft hangen bij de mannen is een 'goed gevoel'.
Wat we ervan hebben verwacht kwam er ook uit, reageert manager Rudy Havermans vandaag. Dichter op het publiek, relaxte sfeer en Rowwen Hèze in ouderwetse vorm, deze tour had alles in zich wat een Clubtour in zich zou moeten hebben.

Ook de band heeft zich prima gemaakt. Getuige het driftige getwitter, verrassende toegiften en het per bier-opbod verkopen van verzoekjes hebben de Hèzes genoten in de Clubs. Op wat kleine incidentjes na bleef het enthousiasme binnen de perken al was het af en toe wel even dekking zoeken, aldus Rowwen Hèzes manager.

Gisteravond maakte ook Mike Manders zijn volledige rentree achter de knoppen in Atak. Mike zal ook tijdens de komende jubileumtour als zaalmixer aantreden.

Nu breekt er een korte periode van rust aan. Betrekkelijke rust moeten we eigenlijk melden, het carnaval staat in het Zuiden op het punt van losbarsten en dat geldt dus zeker ook voor America... Veel plezier allemaal!
Fotografie: Cor Daane (meer hier)


